LT-306-AVG-Group-A1Įmonė UAB AVG GROUP tai gamybos bei eksporto profesionalų komanda biokuro srityje.  Mes galime pasiūlyti platų aukščiausios kokybės biokuro produktų asortimentą:

–       Malkos paletėse ( Ąžuolo, Uosio, Beržo, Alksnio, Skroblo, Buko )

–       RUF tipo briketai

–       Pini Kay tipo briketai

–       Nestro tipo briketai

–       Pjuvenų granulės (6-8 mm diametro DIN plius kokybės)

–       Barbekiu medžio anglies briketai

Šiuo metu UAB AVG GROUP sėkmingai tiekia biokuro gaminius į : Danija, Vokietija , Belgija . Esame sudarę sutartis su Lietuvos ir tarptautinėmis transporto kompanijomis, todėl galime pasiūlyti operatyvų krovinių pristatymą

Mūsų moto – greitis, sąžiningumas bei kokybė, todėl nuolatos plėsdami partnerių ratą siūlome prisijungti ir Jums.

2013, 2014 ir 2015 metais AVG Group buvo reitinguota aukšto mokumo reitingą turinti įmonė.

SLT13
SLT14
SLT2015

Lietuvai siekiant energetinės nepriklausomybės ir energetikos sektoriaus konkurencingumo didinimo, atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo svarba akcentuojama ir Nacionalinėje energetinės nepriklausomybės strategijoje. Europos Sąjungos direktyva įpareigoja Lietuvą padidinti energijos gamybą iš aplinkos neteršiančių išteklių, jų dalį bendrame galutiniame energijos vartojimo balanse pakeliant nuo 15 iki 23 procentų.

Šiuo metu Lietuvoje didžiausią atsinaujinančios energijos potencialą turi kietasis biokuras. Statistikos departamento duomenimis, 2012 m. didžiausias jo kiekis (55,9 proc.) buvo suvartotas namų ūkiuose ir elektrai bei centralizuotai tiekiamai šilumai gaminti (31 proc.). (Šaltinis: Statistikos departamentas).

2012 m. atsinaujinantys energijos ištekliai sudarė kiek daugiau nei ketvirtadalį (iš jų – 95% mediena ir jos atliekos) centralizuotos šilumos tiekimo įmonių (toliau CŠTĮ) kuro balanso. Per 2012 metus CŠTĮ sunaudojo apie 214 tūkst. tonų naftos ekvivalento medienos ir jos atliekų.

Įgyvendinus nacionalinėje energetinės nepriklausomybės strategijoje numatytus tikslus, biokuro panaudojimas centralizuotos šilumos tiekimo įmonėse augtų net tris kartus.

2012 m. gegužės mėnesį buvo priimtas Lietuvos Respublikos Energijos išteklių rinkos įstatymas nustatantis energijos išteklių rinkos organizavimo, administravimo, reguliavimo, priežiūros ir kontrolės teisinius pagrindus, reglamentuojantis centralizuotos prekybos biokuru, prekybos gamtinėmis dujomis ir pagalbiniais apsaugos nuo elektros energijos kainų elektros biržoje svyravimo instrumentais visuomeninius santykius. Šis įstatymas padėjo pagrindus biokuro biržos atsiradimui Lietuvoje.

2013 metų liepos mėn. įstatymo pakeitimai energetikos įmonėms nustatė prievolę dalį biokuro elektros ir (ar) šilumos energijos gamybai įsigyti energijos išteklių biržoje: 2014 metais – ne mažiau kaip 10 procentų, 2015 metais – ne mažiau kaip 30 procentų,  2016 metais ir vėlesniais metais – ne mažiau kaip 50 procentų.

Mūsų komanda